Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A tanár akarattal buktat meg,...

A tanár akarattal buktat meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos ebben a vizsgaszesszióban abba a kellemetlen helyzetbe kerültem, hogy az egyik tanárom az egyetemen kétszer is megbuktatott egy bizonyos tantárgyból, annak ellenére, hogy tanultam keményen és a tételeket is jól oldottam meg.

Úgy érzem visszél a hatalmával és hogy ez a buktatás nagyon akarattal volt az ő részéről. De nem tudom mi lehet a baja velem, mert abszolút semmilyen probléma nem volt köztem meg közte. Az első vizsgán amikor megbuktatott, nagyon meglepődtem, de gondoltam biztos én voltam a hülye és valamit nagyon elirtam, és majd siekrül másodjára. Amikor a pótszesszióban megint vizsgáztam nála, akkor biztos voltam benne, hogy jól oldottam meg a tételeket, bőven átmenő fölött kellett volna kapjak, de mégsem enegdett át.

Ma találkoztam vele az egyetemen, és megkérdeztem.hogy ne haragudjon de nem lehet, hogy összetvészetette a dolgozatomat valaki máséval..mire közölte, hogy értsem meg, hogy megbuktam és menjek majd nyáron újra vizsgázni. A vizsgán én segitettem még 2 évfolyamtársamnak, ők átmentek, én pedig nem. Akiket elkapott puskázni a telefonból, aokat is átengedte.

Még arra gondoltam, hogy az egyik rokonom szintén egyetemi tanár, de nem ebben a városban, ahol én vagyok egyetemen, lehetséges, hogy volt közöttük valami súrlódás és én iszom a levét? Mivel ismerik egymást.

Szerintetek ebben a helyzetben én mint hallgató mit tehetnék? Milyen jogaim vannam? Nagyon kétségbe vagyok esve, mivel utolsó éves vagyok, félek, hogy emiatt a tanarnő miatt nem fogom tudni befejezni az egyetemet :( .



2020. febr. 24. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérj megtekintést és nézd meg a vizsgalapodat.
2020. febr. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is nem jó ötlet úgy odamenni a tanárhoz, hogy nem cserélte-e össze a dolgozatod máséval. Ha érdekel mit rontottál, akkor kérdezd meg, megtekinthetnéd-e a vizsgalapot, abból jobban kiderülne, hogy tényleg pikkel-e rád, vagy csak simán nem vagy képes felmérni a tudásod.
2020. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőség próbálj meg másik tanárnál vizsgázni !!
2020. febr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!