Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat védésre mennyit...

Szakdolgozat védésre mennyit érdemes készülni?

Figyelt kérdés
1 hét mulva lesz, semmit nem írtak, hogy miből készüljek, nem adtak meg témaköröket, kérdéseket sem, csak az időpontot. Nem kell prezentáció sem (legalábbis sehol nem írták)
2020. febr. 25. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen védés szerűség, csak nem szakdolgozat. Annyi volt hogy be kellett számolni rövuden amiről írtam, és a tanár kérdéseire válaszolni. Gyakorlatilag prezentáció, de különösebb felkészülést nem igényel szerintem
2020. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szakdolgozatvédés abból áll leginkább, hogy megvédd a saját munkád, válaszolj a dolgozatoddal kapcsolatos kérdésekre stb. Csak tudod mit írtál.
2020. febr. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Röviden bemutatod miről szól a szakdolgozatod. Ajánlott úgy előadni, hogy hangsúlyozod mennyi mindent csináltál és mennyi mindenre jutottál. Pl előszőr ezt csináltam, ezt követően erre jutottam, végül megvizsgáltam stb.


Bár a te esetedben nem tudom lesz e erre lehetőség, de inkább készülj rá. Aztán lehet javaslatokat tesznek, kérdéseket tesznek fel. Ennek általában nem sok tétje van, nem itt fognak megbuktatni.

2020. febr. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!