Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erdemes lenne valtoztatni a...

Erdemes lenne valtoztatni a szakdolgozat tervemen? A tobbi lent?

Figyelt kérdés

Eredetileg ahhoz kapcsolodoan lenne hogy pl a del alfoldon a vallasi helyeknk milyen turisztikai hatasa vonzereje es hasonloi vannak viszont en ezt ugy kevesnek erzem. Szerintetek erdemes lenne megprobalni kiegesziteni az erre fele nepszeru falusi turizmussal? Szerintem osszelehetne kapcsolni es igy osszetettebb is lenne az egesz. Na meg persze ott vannak meg a termalfurdos helyek de az mar sok lenne ide.

Szeretnek valami jot osszehozni mert van egy tanarom aki nem igazan tart sokba mivel az orakon nem voltam sosem az a hu de elol ulos jelentkezos tipus inkabb csendben osszehoztam egy egy harmast majdnem negyest a legtobb targybol. Szoval jo lenne valami jot osszehozni mivel bizonyitani szeretnem neki hogy nem vagyok hulye es mehetnek igenis mscre bar az utobbi idoben tobbnyire negyes otos jon a legtobb vizsgan de hat azokat nem o tartja.


2016. nov. 28. 17:42
 1/4 A kérdező kommentje:
Persze mindkettobe belevennem a kulonbozo palyazatokat is hiszen annyi van azokbol az utobbi idoben ilyen temaban pl templom felujitas meg egyebek.. De meg csak otlet szinten van a dolog de jo idoben elkezdeni gondolkodni
2016. nov. 28. 17:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, szerintem érdemes összehozni a falusi turizmussal, de arra mindenképpen figyelj, hogy a fő sodorvonal az elsőrendű témád legyen.
2016. nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az elvárt terjedelemtől is függ. (Nagyon nem mindegy, mennyit kell / lehet írni.)

De ha elég mélyen belemész, akkor bőven elegendő lenne az eredeti témád is, sőt! (Vannak, akik egész életükben foglalkoznak pl. a vallással, mint turisztikai mozgatórugóval, ez rettentő szerteágazó téma, mint ahogy a falusi turizmus is az)

Szerintem a kevesebb több, nagy témát csak felszínesen fogsz tudni kidolgozni. Ha soknak érzed a Dél-alföldet, esetleg a mintaterületet lehetne szűkíteni és komplex turisztikai fejlesztési lehetőségek szemszögéből feltárni (mert különben hogy kapcsolod össze a vallást és a falusi turizmust? Miért ezt a kettőt, és pl. a termálvizeket miért nem, főként, hogy az Alföldön ez mennyire jelentős) - bár szerintem ez nagyon "tizenkettő egy tucat" téma lenne, még ha valóban jól meg is lehetne csinálni. Az eredeti témád szerintem egyénibb, ezért fantáziadúsabbnak tartom.

2016. nov. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hat igen csak a vallasi turizmus nem feltetlen olyan jelentos jo persze vannak helyek csak ezert gondoltam hogy osszelehetne vetni pl mas tipusokkal is ..:) de majd egyeztetek meg a tanarral csak otletelek mit lenne erdemes
2016. nov. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!