Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha külföldön jártam gimibe,...

Ha külföldön jártam gimibe, és most magyarországon szeretnék épitésznek tanúlni, mit kell csinálnom?

Figyelt kérdés
Felvételi vizsgákon kivül kell valami tesztet, például magyarból?
2010. júl. 24. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs külön teszt, csak ha nem tudsz annyira magyarul, akkor nehezen tartod majd a lépést, de nem lehetetlen.
2010. júl. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
Ha külföldön érettségiztél akkor otthon bizonyos tárgyakból ami kötelező külön le kell tenned..Ilyen a történelem,és az irodalom.Az idegen nyelvet,matematikát,fizikát,kémiát elfogadják..Mivel külföldön nincs magyar nyelvtan és irodalom,és nincs történelem se,így ezek hiányoznak..(a fiam Angliában érettségizik,de otthon ezekkel a tantárgyakkal kell pótolnia ha honosítani szeretné)
2010. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy kicsit ellen montok egy másnak, hogy nem tudom igazán hogy kinek higyek.

De akkor nem lenne rosz ötlet magyar irodalmat és történelmet tanúlni? Csak egy próbléma van azzal, hogy nincs igazán itthon annyi történelem könyv.


és szóval, matek meg fizikából majd nem kell külön levizsgáznom ha jelenkezek épitész kepzésre?

Csak rajzból, és magyar történelem, irodalom és lehetséges hogy nyelvböl is?

2010. júl. 24. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!