Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most, hogy Orban Viktor...

Most, hogy Orban Viktor bezaratta a sulikat, egy semmiség miatt, hogy lesz tovabb? Bukjuk az évet min napi 5 orakat tanultam hogy kitűnő legyek?

Figyelt kérdés

2020. márc. 13. 21:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Kitűnő, ilyen helyesírással?
2020. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
21%
Köszönd azoknak akik ra szavaztak. Innentől vége, digitális oktatasban nincs számonkérés nincsenek jegyek érettségi elmarad stb
2020. márc. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%
nyaff, nyaff, nyaff, ma már térdig járunk a nyafiban, elég legyen már a picsogó kölykökből...
2020. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
12%
Balfsz..
2020. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Kivételesen nem a kormányt kell hibáztatni, társadalmi nyomásra történt, leginkább a pedagógus szakszervezetek és az igazgatók tiltakozása miatt.
2020. márc. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Nem kitűnő vagyok, hanem 4,56os az atlagom(bocs, csak kicsit felforrtam). Naponta elég sokat tanultam a jegyért....

Nem szeretném az évet elbukni, egy év az életemből sok, és elég szép jegyet hoztam össze, amiért tanultam.

Értem, hogy az elővigyazatosag, de szerintem ez a koronavírus nem ekkora botrany, hogy így kiszurjanak velünk...

2020. márc. 13. 21:58
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Te már csak tudod öcsi. Fogjátok már fel, hogy nem körülöttetek forog a világ. Ha hosszú életed lesz, ez csak egy icipici probléma, sokkal súlyosabbakkal is szembe kell nézned majd.
2020. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
64%
És amúgy végig is nézted a videót? Távoktatás lesz a közoktatásban is.
2020. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Nem, nem érted a problémát.

Ez van. Nyugodtan néz rá a szomszédos országokra, náluk hogy el szabadult a járvány... A fidesznek most lépnie kellett. Ha rossz döntést hoznak, bele is bukhatnak (nem vagyok fidesz párti). De intézkedni mindenképpen kellett. Gondolj bele, milyen iramban terjedne itt is a vírus, ha semmit se tennének ellene.

Én elhiszem, hogy sajnálod az évedet. Biztosan lesznek olyan helyek, ahol eszköz és net hiányában egyszerűen nem tudják majd megoldani az oktatást... Sok gyereknek nincs otthon gépe, laptopja.


Üdv Mo-n. Én egyetemista vagyok, nekünk is távoktatás lesz és még nem tudom, hogy fog ez működni a valóságban. De emlékszem, hogy az általános és közép suliban milyen merev, idejétmúlt rendszer volt, kevés hiányzással, kapkodással, rohanással a tananyagban. Itt az ideje, hogy el kezdjenek a döntéshozók másként gondolkodni erről és megreformálni az iskola intézményét.

2020. márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
Az évismétlésnek én sem örülnék, rengeteget szenvedtem ebben a tanévben és már nem is lenne olyan sok hátra. Viszont jegyek kellenek még és nem tudom hogy fogjuk megoldani a dolgozat írást. Jó lenne kitalálni valamit, mert jövőre a szalagavatóval és az érettségivel szeretnék foglalkozni.
2020. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!