Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázná hogy ez...

Valaki elmagyarázná hogy ez az egesz digitális oktatás hogy fog működni?

Figyelt kérdés
Ha lehet forrast is irjatok. Koszi.

2020. márc. 14. 17:04
1 2 3
 21/28 csutora73 ***** válasza:

Sziasztok!


Most, hogy eltelt az első hét és megvalósult ez a digitálisoktatás, kinek mi a tapasztalata?


Nálunk a google classroom-ot hazsnálják, ami OK is lenne, csa ott dobták el a sulykot, hogy még énekből is beadanadó esszét adnak fel határidőre. Az órák nagy része nincs megtartva, csak kiadják a feladatot, hogy csináld meg, tök önállóan. Közben e-mailt irnak a szülőknek, hogy ellenőrizd, oszd be a napját, küldd ki tesi helyett mozogni. Én nagyon kiakadtam ezen, mert ne terheljék már rá a szülőkre a nagyon som feladat végrehajtásának ellenőrzését, miközben vészhelyzet van és muszáj dolgozni is, a gyerekekkel szeretnénk jó hangulatban is együtt lenni és nem az összes fennmaradó időt arra tölteni, hogy ellenprizzünk, meg esszéket iraddunk még énekből is. Ahol meg több gyerek van, ott meg egy rámlom az egész.

2020. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Mi 4 platformot használunk összesen:

- A két csoport angoltanárja Discordot használ

- A töritanárunk is Discordot használ

- Az egyik szakmai tanárom, aki 4 tantárgyat tanít nekünk, Google Classroom osztályokat csinált

- Pár tanárom Facebook / Messenger csoportokba küldik a dolgokat

- A többiek Krétát használnak

2020. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ja és, van olyan tanárom, aki Classroom+Zoom-ot használ.
2020. márc. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 csutora73 ***** válasza:
Hát, ezt még követni el belefáradnék. Nálunk, az akkor nagyon jó, hogy egységesen minden tanár a classroom-ot hazsnálja (idősebbek totálisan képtelenek rá), és a Zoom-on van az a kevés videos óra,ami egyáltalán meg van tartva. Nekem az a fő problémám, hogy teljesen önálló esszéket várnak egyik percről a másikra, minden tantárgyból is még tesiból is értekezni kel, ahelyett, hogy mozogna és beküldené a lépsészámot, énekből meg mondjuk esszé helyett énekelni kellene. Kész röhej.
2020. márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
Úgy fog működni hogy delutan 2 kor felkelek felmegyek discodra összejön a team és másnap reggel 6 ig megy a CS:GO R6 stb szívesen <3
2020. ápr. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

#25


Teljesen egyetertek! Itt az ido felmenni platba:D

2020. ápr. 2. 06:52
 27/28 Ismeretlen777 ***** válasza:

Na és valakinek van még egyéb tapasztalata ?

Nekem például minden tanár több anyagot küld mint amit letudnának adni egy rendes 45 perces órán, de igazából ezen meg se lepődök.

2020. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Nalunk semmi online ora, feladjak az anyagot es tanuld meg, feladatokkal.. Az a vicces, hogy javitani akartam a masoidk felevben, de amibol tantárgyból javitani akarnek, abbol semmire se ad jegyet a tanar.. Nekem szemely szerint nem jon be az online oktatas, sokkal nehezebben tanulok, nincs magyarazat.. Mivel sportoltam is feszultseglevezetes celjabol, ez is elmarad, es nagyon rossz feszulten nekiallni a sok anyagnak, ugy hogy nem is tudom meg erteni oket...
2020. ápr. 28. 22:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!