Kréta üzenetek pc-n?

Figyelt kérdés
A telefonon van egy olyan lehetőség hogy üzenetek, de gépen nem tudom hogyan lehetne elérni ezt.

2020. márc. 17. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha belépsz jobb oldalt fent a sarokban Ahol a név is van ott jelzi az értesítést és ott kiírja az üzenetet is hogy 2 mondjuk vagy 3 ami érkezett

És arra rákattintasz

2020. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 17. 21:13
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor mi van ha szürke az a jel és nem lehet rányomni pedig van üzenet mert telefonon jelzi , de ott mega felét nem lehet látni.
2020. márc. 19. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos ezt Nemtudom megmondani én mindig telefonon nézem meg :(
2020. márc. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Abba tudnátok segíteni, hogy kell üzenetet küldeni a tanárnak? Azt kéri h fotózzuk le a füzetet és küldjük neki krétán, de nem jövök rá hogy kell... :(

Köszi a segítséget !

2020. márc. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Üzenet funkcióban lehet mellékletet csatolni. Nem a házi feladatnál, hanem az üzenetnél. Kis ikonra rákattintasz, megkeresed a tanár nevét, ott ráklikkelsz, megadod a tárgyat a mezőben, aztán beírod a szöveget és ott lesz a fájl csatolása ikon. Ott szintén kattintasz és feltöltöd a mellékletet.


Nem saját válaszom másoltam csak !!

2020. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Köszönöm, sikerült :)
2020. márc. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!