Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki jelentkezett költségtérítés...

Ki jelentkezett költségtérítéses szakra diákhitellel?

Figyelt kérdés

Segítenétek,hogy hogy intézzem ?? :)

Ki mit intézett már ezzel kapcsolatban?


2010. júl. 25. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Bemész a bankba, ahol számlád van, megmondod mit szeretnél, és ennyi. Adnak egy papírt, amit kitöltesz, és ősszel jön a zsé.
2010. júl. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi. még nincs bankkártyám,úgyhogy akkkor minél előbb csináltatnom is kell.

Valakinek vmi ötlet,h melyikbe? Melyik a jobb?

2010. júl. 25. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, ha esetleg szerződésben áll az egyetem valamelyik bankkal, mert az jó tud lenni. Ha nincs, az OTP-n kívül nagyjából mindegyik bank jó.
2010. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem az OTP sem rossz...bar nekem nem ott van szamlam, nincs sajat tapasztalatom, de masoktol meg sok rosszat nem hallottam rola. en az erstet nem ajanlom. nagyon szerencsetlenek...persze ez bankfioktol is fugg...
2010. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jó az OTP? Meg kell várni, hogy küldjenek valami papírt, hogy felvettek?
2010. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!