Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BMEn hogyan fognak matek ZHt...

BMEn hogyan fognak matek ZHt iratni?

Figyelt kérdés

Bármely egyetem taktikái jöhetnek, csak képetelen vagyok felfogni, hogyan akarnak majd egy 1,5 órás Analízis 2 ZH-t megiratni online, úgy hogy amúgy ki tudom itthon puskázni az egészet.


Ugyan ez a helyzet a matek "beadandókkal".


Vagy esetleg valaki szóban levizsgáztat 1 vs 1-ben? :D


Valakinek volt már matekkal kapcsolatoz ZHja?



2020. márc. 23. 23:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
biztos lehetsz benne, hogy ha van egyetlen szájbab.szott hely a világon, ahol ezt képesek megszervezni úgy, hogy a hallgatók még annál is jobban beszopják mint ha normál esetben be kellene menniük zéházni, akkor az a BME. Szóval ne reménykedj semmi jóban.
2020. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Képernyő sharingel Paintben majd :D Milyen szép lenne.


Most kaptunk gyakvezetőtől emailt, elvileg így fogja tolni az órát.

2020. márc. 24. 00:55
 3/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem fogod, mert nem másfél óra lesz. Annyi időd lesz rá, hogy folyamatosan darálva a végére érj épphogy. Talán 50-60 percet adnak rá.

Az analízis nem kipuskázós. Nem tudod kikerülni, hogy ne gyakorold be az anyagot, mert olyanok a feladatok...

2020. márc. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Ha volt már szarchod, akkor kb arra számíts, csak kevesebb idővel
2020. márc. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A tárgyhonlapon kint van hogy 8:15től 10:00ig van most pénteken.


Most este frissítették így biztos hosszú lesz mint eddig.


A számonkérés módját nem írták le.


Amúgy ha nem jut eszedbe hogyan intergrálj pontosan egy adott dolgot vagy csak nem ugrik be 100%osan hogyan oldj meg egy tipus feladatot lazán ki lehet majd puskázni.


Pl.: ha Ch(x)nek nem jut eszedbe a másik alakja 1/2e^x+1/2e^-x azt hiszem.


Meg ilyenek.


Vagy konkrét definíciók és bizonyítások az elméletnél.

2020. márc. 24. 01:23
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

A német távegyetemeken az _összes_ vizsgát megoldják online úgy, hogy be kell kameráznod magad (van erre külön egy app), és folyamatosan néznek. Ha csak egy pillanatra megszakad a kamerakép, buktál.


Másfelől ismered azokat a vizsgákat, igaz?, ahol “mindent lehet használni”... ezek a legszivatósabbak. Lehet használni, csak reménytelen. :D

2020. márc. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Hidd el megoldják hogy nehéz legyen. Voltam már olyan vizsgán hogy hiába lehetett puskázni vagy tudtunk egymásnak segíteni még sem lett maradéktalanul jó. Pedig ott aztan a tanárt se érdekelte mit csinálunk, csak a feladatok olyanok voltak hogy ha az ember nem volt jártas a témában akkor az arra a kérdésre nem is tudta a választ.
2020. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
"Kitudod puskázni az egészet" persze... Hajrá! :D
2020. márc. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom Analízis 2 Tasnádi Tamással, az lesz 8:15-től.

Pénteken írt levelet, egyik pontját idemásolom, szerintem abból minden kiderül.


6. A pénteki zh-val kapcsolatban: Pénteken reggel 8.15-kor válik elérhetővel a feladatsor, amit 10.00-ig fel kell tölteniük a Teams felületre, úgy, hogy az első oldalra fényképezzék rá az arcképes igazolványukat is. A filenév a kövekezőképpen nézzen ki: Gyakorlatikurzuskód_NEPTUN_1_zh_oldalszám. Akinek technikai nehézségei vannak ezzel a verzióval, az jelezze mielőbb, őt szóban fogjuk levizsgáztatni. A különidősök beadási határideje 10.30 lesz. A zárhelyi anyaga: differenciálegyenletek, lineáris rekurzió, numerikus sorokból minoráns- és majoránskritérium, Leibniz-sorok.


Hajrá!

2020. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hoppá, neptunban olvasatlan levelek között megtaláltam :D


Köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem.

2020. márc. 24. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!