Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségizők, rátok...

Idén érettségizők, rátok milyen hatással van a kialakult helyzet, jobban/kevésbé jobban tudtok készülni a vizsgákra?

Figyelt kérdés

2020. márc. 26. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint jobban. Ez leginkább annak köszönető, hogy nem kell napi több órát elpazarolnom az életemből tölteléktantárgyakra(pl. tesi, technika, etika) , így több idő marad az érettségis tantárgyakra.
2020. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Én azthittem jobban fogok,aztán módosították ezt. Sajnos én alig tudok,mire nekiállnék mar vagy fáj a fejem vagy teljesen elfáradok,mivel sok házit adnak ilyen házi pl hogy másold le a vázlatot majd fotózd le hogy meg van:) Őszintén,szerintem az ilyen 9.-10.-11.es diákok minden egyes nap megtudnák csinálni,de 12.es diákok felkészülési idejét ilyennel szerintem nem kéne pazarolni. Nálunk 1 ilyen tárgy másfél óra mire le van írva mert annyit küldenek. Biztosan jobb lenne ha érettségi feladatokat küldenének,de hát ez van. Nem mindenki gondolkodik józanul ebben a helyzetben.
2020. márc. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi már éve elején megbeszéltük a tanárokkal, akik nem költező érettségi tantárgyat tanítanak (pl. az én helyzetemben német, biosz, művtöri) hogy ne szivassak minket, megiratnak pár dolgozatot, de inkább a faktosokra koncentrálnak. Mi abszolút teljesíthető feladatokat kapunk Google Classroomba, és szerintem ez óriási előny. Nem kell bejárni az iskolába, felesleges órákon ülni, utazással eltölteni időt. Én személy szerint örülök a távoktatásnak.
2020. márc. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!