Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Idén érettségizők, mi a...

Idén érettségizők, mi a helyzet veletek? Tanultok már?

Figyelt kérdés
Egyre inkább nem érdekelt mostanáig az érettségi, de most belegondoltam és hát átfutott az agyamon hogy szinte semmit nem tudok. Matekból pl nagyon sok egyszerű alapvető dolog nincs meg, az angol is érdekes lesz, egyedül pár töri tételt tudok, mert kötelezően felelünk, de semmi mást nem tudok.. irodalomból is lassan megvan az összes tétel, de még egyet sem tudok. az nagyon gáz?
2016. márc. 20. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenki a saját életéért felelős. Te döntesz, számodra mi a fontos és mennyi energiát fektetsz bele. Én január óta tanulok és komoly terveim is vannak, így komolyan is veszem a felkészülést. A te életed nem ismerem, ahogy a céljaid sem, ezt te tudod eldönteni. Én tanulok.
2016. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már egy ideje tanulok. :D
2016. márc. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!