Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések

A kérdés

Ez az eredmény hogyan jön ki?

|a+bi-i|

és ebből lesz a lenti:

ˇˇˇˇˇˇˇˇˇˇ

|a+(b-1)i|

márc. 26. 13:54  Privát üzenet  

A válasz

i ki lett emelve: bi-i=b*i-1*i=i(b-1)=

=(b-1)i

# 1/2Időpont márc. 27. 16:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 2/2Időpont márc. 27. 16:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetemen honnan tudom majd meg a vizsgák eredményét? Osztályzás, vagy csak százalék szerint értékelnek? Ott a helyszínen is megmondják az eredményt, vagy e-mail-ben, vagy hogyan?
2020. Január Origó B2 Angol nyelvvizsga vélemények? Nehéznek éreztétek? Van már eredmény?
Origó nyelvvizsga eredményközlő felület?
Mikor fog kiderülni hogy kik jutottak be az OKTV döntőjébe?
10. osztályosként kitöltöttem matematikából a tavalyi érettségi feladatsort és 29 pontot értem el. Szerintetek ez jó vagy rossz eredmény szakközépiskolás létemre?
A matek érettségin általában viszonylag könnyű elérni a 25%-ot? 😄 még odébb van de nagyon parázok tőle sosem ment a matek

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!