Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvettek az EKF-TTK környezet...

Felvettek az EKF-TTK környezettan alapszakára, de most be vagyok sz*rva! Van itt olyan aki szintén erre a területre nyert felvételt, vagy erre a szakra jár?

Figyelt kérdés

Jól jönne néhány megnyugtató infó: milyenek a tanárok, mennyire húzósak a tantárgyak (gondolom a matek és kémia a halálom lesznek), milyen az egésznek a légköre, stb. stb. Bármilyen hasznos infót szívesen veszek!!!!

Légyszi segítsetek! Előre is köszi! :) :(


2010. júl. 26. 11:16
 1/4 A kérdező kommentje:

és szakirányt mikor kell választani: 2. évben, vagy 2. félévben? Már utána néztem h. milyen szakirányok vannak, milyen tantárgyakat kell tanulni, hol lehet majd elhelyezkedni, de ez nem mond túl sokat. Annyi biztos, h. a technikát (hulladékgazdálkodás) nem választom, de a terepi környész (természetkutató) és a tanári elég jók. Bár gondolom, h. pedagógusokkal telített a munkaerőpiac. De mi a helyzet a terepi környész szakirányt végzettekkel, találtok munkát vagy tovább tanultok mesterszakon?

Bocs az 1000 kérdésért, de tiszta ideg vagyok :)

2010. júl. 26. 11:42
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nem megy a matek és a kémia, akkor miért arra jelentkeztél. én vegyészmérnök vagyok (veszprémbe), de analizisem, meg áltkém elméletem is közös a környezettanosokkal. szóval képzelheted a nehézségi fokot. meg szerintem alapból a környezettan a legnagyobb hülyeség, mert olyan nehéz kémiád van mind nekem, olyan bioszod, mint a bioszosoknak és a matek se gyenge. ráadásul elhelyezkedni azzal tudsz majd a legnehezebben.
2010. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a kémiával nem voltak gondjaim, de hallottam, h. itt nagyon húzós lesz
2010. júl. 29. 08:23
 4/4 anonim válasza:
csoporttársak leszünk :)
2010. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!