Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikerült valakinek elhelyezked...

Sikerült valakinek elhelyezkednie környezettan BSc diplomával? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés, mikor én végigkérdeztem a velünk párhuzamos évfolyamot, mindenki vagy ment tovább Msc-re, vagy váltott máshová.

Na, jöjjön egy ellenpélda, aki megcáfol!

2011. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan ezért kérdezem. Nálunk is ugyanez a helyzet. Anno a tanszékvezető váltig állította, hogy ezzel a végzettséggel garantált az elhelyezkedés. Örültünk is. Az évfolyamról 3 ember tovább ment MSc-re, a többieknek viszont azóta sem sikerült ilyen jellegű állást találni. Én már egy jó ideje nézem a hirdetéseket, de sehol nem láttam, hogy ez a végzettség megfelelne. Inkább a környezetmérnök, de az is ritka.
2011. jún. 6. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!