Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptemberben kezdeném a...

Szeptemberben kezdeném a fősulit, környezettan szakon. Van arra esélyem, h. átjelentkezzek a TTK-n belül programtervező informatikus szakra?

Figyelt kérdés
Tudom, a TO-n érdeklődjek, oda is menni fogok, de addig is kíváncsi vagyok van-e esélyem.
2010. aug. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
TO-n érdeklődj. Már csak azért is, mert még arra sem vetted a fáradságot, hogy az főiskola nevét leírd. De ha már tudod, semmiből nem áll a tanulméányi szabályzatnak utánaolvasni.
2010. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Leírtam, h. a TO-n is fogok érdeklődni, de mindegy. Egyébként a suli az EKF.

A tanulmányi és vizsgaszabályzatot pedig átnéztem, de csak a "Hallgató átvétele más felsőoktatási intézményből" és "A képzési forma, illetve munkarend megváltoztatása"-ról találtam infót.

2010. aug. 27. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!