Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elintézni, hogy...

Hogy tudnám elintézni, hogy jövőre kapjak pluszpontot hátrányos helyzet miatt? Kihez kell fordulni?

Figyelt kérdés

Ketten vagyunk testvérek, 50000Ft alatt van az egy főre eső jövedelem.

Lesz egy emeltem és egy középfokún, de szükségem van az összes pluszpontra, hogy felvegyenek.


2010. júl. 26. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Az önkormányzatodnál lehet igényelni a rendszeres gyermekvédelmi támogatást, azt ők elbírálják, és hogyha megkapod, akkor 25 + pontot jelent majd felvételin.

Nekem speciel ez járt, de érdeklődj az önkormányzatnál más lehetőségek iránt.

2010. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ez igaz amit előttem írtak de csak akkor fogadják el gyermekvédelmis papírt ha kaptad a 4 év alatt de az utolsó évet már nem fogadják el akkor sem .Nekünk levélben/email/ is ezt válaszolták a felvi.hu-ról.Azért beküldtük de elutasították,viszont az első 3évet elfogadták így járt a + pont.
2010. júl. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!