Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diploma után is érvényes a diák?

Diploma után is érvényes a diák?

Figyelt kérdés
Az idén diplomáztam, de a diák még megvan. Ugye október 31-ig lehet használni? Hivatalosan akkor jár le a matrica.
2010. júl. 26. 15:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted a kalauz tudja, hogy mikor diplomáztál?
2010. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, okt. 30-ig érvényes az előző matrica.
2010. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
31 :)
2010. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

Azért, ha te kaptál diplomát, akkor már én sem félek annyira az egyetemtől...


Kapsz rá matricát félévente, eddig is jártál előző féléves matricával a másik félév elején, akkor szerinted tudod használni a diákod?!


Az más kérdés, hogy mennyire jogosan veszel igénybe egy olyan kedvezményt, amire nem vagy jogosult, de lebukni biztosan nem fogsz vele.

2010. júl. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

17:05

nagyon kis poénos vagy


amúgy meddig tart a kalauznak ránézni, hogy hopp 10 matrica van rajta, végzett, ez meg új félév...

2010. júl. 26. 17:55
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a kalauz ilyenekkel nem foglalkozik. Másrészről nem minden szak ötéves, van, ami több. Harmadrészről pedig lehet, hogy csúsztál. Végül pedig teljesen mindegy, mi az oka, ha ott a matrica, semmi köze hozzá, hogy lediplomáztál-e vagy sem. Mindenkinek ugyanaddig érvényes.
2010. júl. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, akinek 10-nél több matricája van...
2010. júl. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát egyik másik kalauz nagyon köcsög... épp vérképet nem kér, mikor ellenőrzi a jegyet.

egyszer több ezerre akart megbüntetni az egyik egy anyukát, mert diákot vett a gyerekének, de otthonhagyták az igazolványt. ránézésre nem lehetett több a kislány 11-nél.

ezek után azomn se lepődnék meg, ha betelefonálna a TO-ra :-)

2010. júl. 26. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
Kövezzetek meg, de én 5.év félévkor direkt lecseréltem a diákomat, hogy ne legyen rajta matrica, és ha majd végzek, és fű alól veszem rá a matricát, akkor ne tűnjön fel a kalauznak, hogy sok van rajta...
2010. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nagyon jól tetted.

Mi a párommal akarunk egy kicsit utazgatni augusztusban, de majd hanyatt esetem, mikor megláttam a jegyárakat. Akkor jutott eszembe, hogy van még diák...

Nem normális a MÁV, iszonyatos mennyibe kerül egy teljes áru jegy. És félévente emelnek. Valamit ki kellene ellenük találni, és nem vonattal járni. A színvonal nulla, nincs bevételük??? de milliós végkielégítésre telik.


Helyesen tetted. Nekem nem tudsz egy új diákot? :-)

2010. júl. 27. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!