Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szeptemberben még dolgozhatok...

Szeptemberben még dolgozhatok diákmunkába anélkül, h leadnék iskolalátogatásit? Nyáron diplomáztam le, úgy hallottam, h október 31-ig érvényes a diák.

Figyelt kérdés
Köszi a segítséget!nagyon kellene a meló,metr még nincs új....:(
2009. aug. 13. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem szeptemberben kérni fogják az új iskolalátogatásit. Addig oké, hogy a diákod még érvényes, de mivel megszűnt a hallgatói jogviszonyod, ezért nem számítasz diáknak.
2009. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mikor volt a diploma osztód? Ugyanis előtte megszűnik a hallgatói jogviszonyod illetve legkésőbb a diploma osztód dátumával. Így a diákod hiába érvényes okt 31-ig kellene iskolalátogatási a szeptemberi diákmunkához.


Egyénként meg érdemes tudni a diákról,hogy azt diplomaosztó előtt le kellene adni az egyetemem főiskolán ahol végeztél.

2009. aug. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia

én dolgoztam így, sőt tőlem el is vették a suliban a diákot, de mivel előtt is dolgoztam diákként egy szervezetnék és az utolsó félévben a nyár előtt még tudtam vinni iskolalátogatásit, hát a nyáron a kutya sem kérdezte tőlem, hogy közben nem épp végeztem-e??

Szóval én nyáron simán doloztam még, de csak aug közepéig mert aztán találtam melót szerencsére.

De én is tudtam, hogy ha nem találok, ősszel kell az igazolás és akkor már nem dolgozhatok úgy..

szóval szerintem megpróbálhatod, aztán ha kérik, akkor nem mész többet.

De most végeztem a második diplomával, és még most is megvan a diákom, ezt épp nem kérték el...

2009. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A záróvizsgád napján megszőnt a hallgatói jogviszonyod, így a diákod sem érvényes már. Persze meg lehet próbálni fusizni, csalni, csak nem érdemes, mert az APEH nagyon rádverhet.
2009. aug. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nálunk nem veszik vissza az egyetemi diákot,csak már összel nem adnak rá hivatalosan bélyeget


diáknál azzal vigyázz,h le tudják ellenőrizni hogy tényleg diák vagy-e még vagy már végeztél,de még megvan a diákod,esetleg vettél rá bélyeget

2009. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!