Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakirányváltás egy tanár miatt?

Szakirányváltás egy tanár miatt?

Figyelt kérdés
Az első év végén kellett szakirányt választanunk (most már a 4. félévemben vagyok) és engem nem arra a szakirányra vettek fel, amit elsődlegesen szerettem volna. Viszont ez is érdekelt azért, így elfogadtam, elkezdtem és egészen megtetszett. Viszont van egy tanárunk (szinte minden órát ő tart), aki szerintem borzalmas. Nem tud tanítani és látszik rajta, hogy egyáltalán nem is érdekli az egész. Emellett nagyon igazságtalan, túlzottan szigorú, semmilyen kritikát nem fogad el, nem segít, semmiben sem lehet rá számítani. Nagyon sok panasz érkezett már rá eddig is, a megfelelő fórumokon jeleztük is, de sosem történt semmi. Ő pedig meg is mondta, hogy ezekkel abszolút nem foglalkozik, őt nem érdekli a diákok vagy a kollégák visszajelzése. Engem már két féléve tanít (és sajnos még fog is) és teljesen elveszi a kedvem, már szinte semmi értelme nincsen annak, hogy bármit is tanuljak vagy készüljek a tárgyára, mert úgysem ez számít. Hazudik, rágalmaz, igazságtalanul osztályoz, nem tartja be a szabályokat (a saját tárgytematikájában foglaltakat sem) és semmit nem tudok tenni ellene. Persze, tudom, hogy a jegy az csak egy dolog és nem az számít stb., de nekem akkor is fontos és frusztrál, hogy nem azt kapom, amit szerintem valójában érdemlek és teljesen elveszi a kedvem.
2020. ápr. 3. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. ápr. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, talán lehet ilyet, de a többiek szakirányos tárgyaiból majd le kell vizsgáznod szerintem. (Én nem értek hozzá)
2020. ápr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze, lehet szakirányt váltani és értelemszerűen teljesítenem kell a másik szakirány tárgyait is (de ez igazából nem sok, összesen kettő, plusz ugye nyilván a következő félév tárgyai). Szóval a lehetőség adott, csak kérdés, hogy szerintetek ez egy jó döntés lenne vagy hülyeség és el kellene fogadnom, hogy ez van és kész.
2020. ápr. 3. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!