Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor lesz újra iskola?

Mikor lesz újra iskola?

Figyelt kérdés
Mikor mehetnek újra iskolába a gyerekek? Hallottam, hogy Franciaországban optimista vélemények alapján május elején visszamehetnének. Csak azt nem tudom hogyan! Van 80 ezer fertőzöttjük, és csak úgy visszaengedik őket? Ezt nem hinném. Nálunk szerintetek Májusban már lesz suli, vagy ez a tanév a digitális oktatással fog lezajlani?

2020. ápr. 4. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Majd szeptemberben.
2020. ápr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
HA mázlink van, TALÁN ősszel.
2020. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
77%
Ősszel. Előtte nem valószínű
2020. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De akkor miért vetnek fel EGYÁLTALÁN olyan ötletet több tízezer fertőzöttel rendelkező országok hogy lazítani fognak a korlátozáson, és akár május közepén visszaküldik a tanulókat?
2020. ápr. 4. 22:56
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

Teljesen mindegy, hogy mit olvasol a médiában. Az érettségi, a suli folytatása májusban/szeptemberben úgy is a járványügyi helyzettől függ. Ha nem vagy csak kevés megbetegedés lesz akkor hamrabb lesz suli, ha meg százassával betegednek meg majd az emberek akkor meg senki sem tudja mikor.


Állítólag szerdán lesz egy bejelentés az érettségiről. Kíváncsi vagyok mit is találnak ki.

2020. ápr. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
ebben a tanévben már esélytelen, optimista esetben ősztől lehet...
2020. ápr. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Én tanár vagyok. Legoptimistább esetben is csak szeptemberben. Persze csoda mindig történhet, de a realitás talaján maradva sem lesz ebben a tanévben iskolai tanítás.
2020. ápr. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tessék. Az Osztrákoknál is május közepén valószínűleg mennek vissza a gyerekek a suliba. Akkor nem értem miért lenne ez nálunk máshogy?
2020. ápr. 6. 18:12
 9/13 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges okoskodni/találgatni/példálózni más országgal, hogy mikor lesz újra iskola. A magyar járványügyi helyzettől függ az iskolakezdés.
2020. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%
Mert itt még el sem kezdődött a felszálló ága a járványnak... szerinted ennyi volt? Pár száz beteg és néhány haldokló nyugdíjas miatt zártak be mindent és mindenkit? Gondolkodj! Van rá időd!
2020. ápr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!