Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik nem tudták eldönteni,...

Akik nem tudták eldönteni, hogy hova menjenek tovább tanulni értettségi után, de mentek! Hogyan döntöttétek el, hogy mi legyen?

Figyelt kérdés
Bővebben is kifejthetitek. Mennyire -borultatok jó tanulók, végül hova mentetek, tetszett?
2020. ápr. 6. 00:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanár akartam lenni 2 éven keresztül, de utolsó évben valami megváltozott. De nem tudtam mit kitalálni helyette, nem akartam csalódást okozni és csak úgy a levegőbe lógni sem, úgyhogy adtam egy esélyt a dolognak. Simán felvettek, valamennyire örültem is, de tizedannyira sem, mint mikor megkaptam életem első állását, amiért otthagytam az egyetemet :) Merthogy elkezdtem végül, de a kezdeti lelkesedés elmúltával egyáltalán nem jött be, sokkal kevesebb órám volt, mint gimiben, utaznom sem kellett annyit naponta, mint oda, mégis lefárasztott, utáltam, kényszerből tanultam. Egyedül a társaságot szerettem, de az első szemeszter után passziváltattam, nem mentem vissza. Majd talán ha jobban megértem rá, lehet, hogy ez volt a baj (fiatalnak is számítottam egyébként nagyon 19 évesen, csomó 25 feletti volt meg a legtöbbeknek nem ez volt az elsőként elkezdett szakja).
2020. ápr. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!