Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor döntöttétek el?

Mikor döntöttétek el?

Figyelt kérdés
A kérdés elsősorban az orvostanhallgatóknak / orvosoknak szól, de más válaszát is szívesen fogadom, hogy ti mikor döntöttétek el, hogy ezt szeretnétek csinálni és mikor kezdetek el rá készülni?

2019. júl. 1. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan 11 lehettem, akkor mentem hatosztályos gimibe, és emiatt igyekeztem jól tanulni. De tudatosan ténylegesen az orvosira 11. osztályban kezdtem el készülni mikor bejöttek az emelt faktok.
2019. júl. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 13-14 évesen. Ekkor még azért nem voltam teljesen biztos benne, de már akkor nagyon vonzott. Ennek ellenére egy sima kéttanos osztályba jártam és 11.-ben kezdtem tanulni rájuk igazán. (ekkor jött a fakultáció)

Idén jelentkeztem, és mást be sem írtam. Ennyire szeretném.😄

Ha van valami kérdésed nyugodtan írj. Sok sikert!😊

2019. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat😊

#2 köszi, neked is sok sikert az előtted álló 6 évhez és a többihez🙂

#1 bár nem tudom, hogy orvosis vagy-e még vagy már orvos de neked is sok sikert mindenhez🙂😅

2019. júl. 1. 18:39
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogász akartam lenni már általánostól. De amikor eljött az ideje, hogy leadjam a papírt a faktokról, szüleim legnagyobb meglepetésére a bioszt és kémiát írtam be. Az előtte lévő pár hónapban gondolkodtam el rajta és éreztem, hogy nekem ez való, ez kell. Most leszek ötödéves, jól megy az egyetem, élvezem és szeretem is. (kivéve vizsgaidőszakban persze😅)
2019. júl. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan 12-13 évesen döntöttem el. Ennel megfelelően a gimit nagyon megnyomtam, hogy jó pontjaim legyenek (nem a duplázásra hajtottam). Az emeltekre pedig az utolsó két évben kezdtem intenzíven készülni.
2019. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kb.ovis koromtól fontolgattam, általános suliban döntöttem el, 11-ben kezdtem el rá konkrétan készülni.
2019. júl. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mióta az eszemet tudom, ezt akarom. (Állitólag már ovis korom óta mondogattam). 9.-ben kezdtem el az emeltekre készülgetni, de komolyabban 11.-től.
2019. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En 10.ben dontottem el, de kb csak az utolso fel evben keszultek az erettsegikre (mikor en mentem eleg volt egy emelt.)
2019. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 9.-ben gondoltam rá először, de elkötelezni magam csak 10.-ben sikerült, amikor elkezdtük a szerves kémiát a suliban és rájöttem, hogy imádom ezt a témát. Onnantól már tényleg tudatosan készültem orvosira. Bioszból sok érdekességet olvastam otthon (az emberi test és az állatok érdekeltek jobban, de azért próbáltam a növényekről és az ökológiáról is infókat gyűjteni, mert tudtam, hogy kellenek az érettségihez). Kémiából is igyekeztem olvasgatni és számolgatni, de az egy kicsit döcögősebben ment, mint a biosz. De mindent beleadtam és most nagyon úgy néz ki, hogy szeptembertől orvostanhallgató leszek. :)
2019. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Általános iskolában. A test mindig is érdekelt, 10 évesen voltam kórházban, ami nagy benyomást tett rám. Az egészségtan is tetszett 6.-ban, és végül mikor bejött a kémia, biosz, eldöntöttem, gimibe is úgy felvételiztem. Utolsó 2 év alatt készültem a felvételire. Idén végeztem az egyetemen.
2019. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!