Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat kutatási engedély...

Szakdolgozat kutatási engedély nélkül?

Figyelt kérdés
Üdv! Kérdésem az lenne, ha kutatási engedély nélkül kérdőívezek egy adott cég dolgozói között (jelenlegi helyzet miatt nem adnak ki engedélyt) akkor visszadobják a szakdolgozatomat? Van-e esetleg valamilyen megoldás, kiskapu erre vonatkozóan? A válaszokat köszönöm szépen!

2020. ápr. 6. 07:10
 1/2 anonymousreview60 ***** válasza:
Kérjél kutatási engedélyt! Attól, hogy távmunka van, attól még az adminisztráció nem áll le.
2020. ápr. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bullshit! Simán megkérdezed őket, jogod van hozzá. Én ezernyi felmérést csináltam már, soha nem ütöttem meg miatta a bokámat, pedig már politikai erő (fidesz) ellen is csináltam. (oké, meg akartak verni miatta, de az más tészta)
2020. ápr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!