Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek eltolják az...

Szerintetek eltolják az érettségit?

Figyelt kérdés
meg lesz szerintetek tartva, vagy tolva lesz vagy online, vagy bármi, szerintetek mi lesz, vagy rendesen megtartják

2020. ápr. 7. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

A héten kiderül.


Online biztos nem lesz. Azért, mert csalni tud mindenkit. Ha meg online lenne akkor megmondta a tanárunk:


Bár ez egyetem már nálam: Azt mondta a tanár, ha online menne a vizsga, akkor a csalások miatt, olyan nehéz lenne a vizsgafeladatsor, hogy mindenki megbukna.

2020. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Online biztos nem lesz, de nem kell megkérdezni naponta 5x. A héten lesz róla tájékoztatás.
2020. ápr. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy tologatják nagyon de majd holnap kiderül
2020. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
35%

Én személy szerint nem szívesen kockáztatnám a családom, s a saját egyészségem. Szóval nagyon remélem eltolják, vagy legalább adnak esélyt, hogy át tehessem az őszi érettségire a jelentkezésem.

Vagy fizessék vissza a vizsgáim díját...

2020. ápr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
#3 Honnan szeded, hogy holnap megmondják ? Szerintem halogatják a bejelentést ameddig csak lehet.
2020. ápr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

5-ös: Szrintem péntekig kiderül. Szerintem még péntek előtt lesznek bejelentések pl kijárási tilalomról, mert ugyebár Húsvét és mindenki menne ide-oda, mert az emberek buták sajnos, ezt a világban már láttuk. És így alakulnak ki azok a dolgok, hogy 1000-sével halnak meg naponta országokban. Szóval szerintem valamimlyen bejelentés lesz még a héten és eközben valszeg az érettségiről is fognak beszélni, mert érettségi előtti napokban nem túl célszerű azt mondani, hogy nem lesz megtartva. Ezt már legalább 2 héttel előtte közölni fogják, tehát hamarosan megfogjuk tudni.


De Magyarországon még nem tetőzik a vírus. Majd április végére fog szerintem és, ha így lesz akkor nem lesz érettségi.

2020. ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon remélem, mert jómagam is komoly betegséggel küzdök, s ennyit nem érne az egész...:( Sajnos ez van. Akkor még egy félév halasztás. Mit számít már az? ....
2020. ápr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy roppant egyszerű a dolog: Őszi érettségin vesz részt mindenki és keresztfélévként megy egyetemre. Más megoldás úgyse lesz.
2020. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De oké hogy MÉG nem tetőzik a vírus, de ha beengedik Pestre(ahonnan most mindenkit küldenek haza) azt a rohadt sok diákot aki érettségizik és 1 héten keresztül folyamatos mozgás lesz mindenhol és hazaviszik majd vissza és össze-vissza, akkor majd az érettségit követő hetekben lesz szívás és majd tetőzik a vírus, nem gondolnak ebbe bele?
2020. ápr. 7. 13:26
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyílván bele gondolnak. Majd meglátjuk.
2020. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!