Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen szakot érdemes tanulni...

Milyen szakot érdemes tanulni Turizmus-Vendéglátás mellett?

Figyelt kérdés
Jelenleg a Corvinusra járok, turizmus-vendéglátás szakon és szeretnék párhuzamosan mégegy szakor végezni. Melyik szak lehet a leg célravezetőbb? Mindenképpen gazdálodástudományi. A következők jöhetnek szóba: Emberi erőforrás, Gazdálkodás menedzsment, Kereskedelem és marketing, Nemzetközi gazdálkodás. MElyikkel szerzek több lehetőséget?

2020. ápr. 13. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a nemzetközi gazdálkodásra szavaznék első sorban
2020. ápr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mellette egyiket se, túl nagy az átfedés. Tolj utána vagy egy pénzügy mestert vagy egy MBA-t, ezekkel jársz a legjobban; vagy pedig egy marketing mesterszakot. Ha mellette akarsz, akkor szerintem jobb egy gazdasági informatika. Az átfedés se borzasztó, illetve az IT-s ismeret nagyon hasznos a turizmusban is.
2020. ápr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi értelme nincsen két gazdasági szakot elvégezni... Most őszintén, téged mi késztetne erre? Lehet szakot váltani, lehet szakirányt váltani, lehet másik mestert választani, lehet egy más képzést is végezni később és ezeknek szerintem mind több értelme lenne, mint ennek.
2020. ápr. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!