Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Otthon, egyedül, munka mellett...

Otthon, egyedül, munka mellett mit érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
25/L
2018. szept. 3. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Bármit, ami érdekel. Nyelvet pl.
2018. szept. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azon már túl vagyok, mi érdekel. :(

Mi az, ami hasznos?

2018. szept. 3. 19:41
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Hány nyelvet beszélsz? Amúgy nyelven kívül programozni érdemes tanulni, vagy bármit, ami kiegészíti a végzettségedet. Vagy ha nézel munkalehetőségeket, látod, mi az, ami neked hiányzik. Vagy elkezdeni jogsit?
2018. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Jogsi van.


Programozni nem lehet egyedül tanulni.


Nyelvek nem érdekelnek. Az angolt próbálom kommunikációképesre felhúzni, de kínszenvedés.

2018. szept. 3. 20:58
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Hogyne lehetne. 25 évesen kicsit lehetnél önállóbb. Rengeteg mindent lehet egyedül tanulni a neten keresztül, akár ingyen. Van nagyon sok oktató videó, akár a youtube-on is. Rengeteg egyetemnek vannak online ingyenes kurzusai a világ mindenféle témájában. Nagyon sokféleképpen fejlesztheted magad. De te szerintem lusta vagy.
2018. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Végülis ma 3/4 órát angoloztam, házimunkáztam és kivételesen pihenek is, nem szoktam pihenni. Hétfőtől péntekig tényleg nem.
2018. szept. 3. 21:08
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Ha ennyi feszkó van benned, akkor meditálni meg relaxálni tanulj... Az hasznos lesz neked.
2018. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Egyre jobb.

Ma már használhatatlan ez az oldal.



Jelzők és személyesedés nélkül válaszolna valaki?



2 OKJ után, miután szabadságaim 80%-a nem pihenés, hanem tanulás, vizsgák, (sikertelen) állásinterjúk, hétfőtől cstörtökig szó szerint munka, házimunka, tanulás, sport, 6,5 óra alvás és engem egy vadidegen lelustáz, mert kérdeztem valamit meg mert leírtam, hogy programozni nem lehet egyedül megtanulni.

Majd csodálkozik, hogy felhúzom magam.



Tényleg baj van a magyar mentalitással.



Én azt látom, hogy anyagi bizonytalanságban, kudarcok után, hulla fáradtan még felállok és küzdök (habár immáron remény nélkül), más, vadidegen,a semmiből lustát lát bennem.



Makd megkérdezik, miért utálom az embereket.

2018. szept. 3. 21:18
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Ez egy elég beborult válasz volt... kissé össze kéne kapnod magad.

Példázok, jó? Hátha kicsit rávezet arra, mit lehet és mit nem.

NINCS olyan dolog, amit ne lehetne önállóan tanulni, maximum rohadt lassú lesz. Nyelvet ne seggelj, keress beszélgetőtársat. Olvasgass egy kicsit az Öt év öt nyelv blogon, hasznos dolog.


Programozni nem lehet egyedül?

Akkor nem, ha az alapvető logikai készségeid sincsenek meg. A szintaxist marha gyorsan be lehet vágni, a többi tömény problémamegoldás, ezt tényleg senki nem tanítja meg neked. Ha nem kezded el, nem fogod látni.


cousera.com, codecademy.com, duolingo, gépírás-fejlesztő programok, online egyetemek százai lassan, hogy mást ne mondjak, codeberry, a kódoláshoz, mind rád várnak. Tanulhatsz wordpress-kezelést is, relatív nagy az igény rá. Amíg angolul nem megy, addig viszont semmi más! Magyar nyelvi tananyagból nagyon gyenge a választék.


25 vagyok, levelezőn érettségizem tanév végén Tatabánya-Pest ingázással, svédül tanulok és programozni pár hónapja. Részmunkaidő és nagy mennyiségű maszek mellett. Senki nem támogat anyagilag.


Akarod? Akkor menni fog. Minden más kifogás. Ha eléggé besokallsz a mostani állapotra nem a kifogások fognak érdekelni, és nem másoktól kéred majd a hogyan-t, hanem csak elkezded, és lesz belőle valami. Csak el kell szakítani a cérnádat!

2018. szept. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Jó, tudom, milyen az ideális ember, aki nem panaszkodik, minden jó neki ahog van, iq 140, én-időre nincs szüksége, siet de mégse siet, amibe belevág, az fontos neki, de ha nem sikerül, egy jó rossz szó nélkül rázza meg magát azonnal, nincs szüksége pihenése, alvásigénye 7 óra, mindig pörög, mindig vidám, sohasem stresszel

Így lehet talán élni, nekem nem érdemes.



Most hagytalak itt titeket.

2018. szept. 4. 08:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!