Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi esélyt láttok az...

Mennyi esélyt láttok az érettségi eltolására?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 13. 18:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semennyit. Írásbeli tuti lesz.
2020. ápr. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
az eddigi hozzáállásuk alapján szerintem szinte biztosan meg lesz tartva időben
2020. ápr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
2020. ápr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

16:09-kor SZÓ SZERINT elhangzott ez a kérdés. Most sem tudom jobban és ha a 862. kérdést írjátok ki, akkor sem fogja senki jobban tudni, mert az ügyben kompetens emberek tuti nem itt válaszolgatnak.

UNALMAS

TANULJATOK

2020. ápr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el :D Komolyan már nevetséges. Nem írjátok ki még naponta 200x egymás alá?

Fuu remélem meg lesz tartva aztán ez a sok agyatlan legalább lenyugszik.

2020. ápr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Minimálisat.


Utolsó, múlt csütörtök óta - hogy megjelentek javaslatok pl csak írásbeli - mintha kevesebb lenne már az érettségi elhalasztásos/megrendezéses kérdés! :D

2020. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
#6: Azért vannak még szép számmal, mert most nem biztosak benne az itteniek, hogy tényleg elmarad a szóbeli, vagy csúszik az írásbeli? Mondjuk nem értem, hogy aki eddig tanult, az mit izgul ezen. Jobb túlesni rajta. Én mikor érettségiztem, tanultam rengeteget a továbbtanulás miatt. Nem örültem volna ha hetekkel csúszik. Mások meg ebben reménykednek itt. Érdekes.
2020. ápr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7-es! Nincs igazad, nem az érettségin izgulnak, hiszen itt mindenki szorgalmas, jó tanuló gyerek. Attól félnek, hogy elkapják a koronavírust (amiről ugye tudjuk, hogy felér egy halálos ítélettel, ha ép, egészséges, éppen érettségiző 18 éves elkapja), amit bizonyosan összeszedne, ha elbattyogna a legközelebbi iskolába, ahol egy teremben 5-öd magával kellene pár órát csücsülnie. Ezért megbeszélték a tanáraikkal, hogy nem mennek be, elvégre első az egészség. Kíváncsi vagyok, hogy ha tényleg meg lesz tartva, vajon hány diák lesz az, aki tényleg nem jelenik meg és hányan lesznek azok, akik végül ott lesznek, mely által a vizsga érvényes lesz. Én arra tippelek, hogy lesz mondjuk 10ezer diák, aki otthon fog csücsülni, a maradék 60ezernek meg folytatódik tovább az élete. Majd kiderül.

Tali a következő *lesz-e érettségi* kérdésnél!

2020. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: Jaj nagyon tetszik a kommented!! Nagy zöldet nyomtam! :D Haha

Ott leszek a következő érettségis kérdésnél is. Gondolom holnap olvashatjuk.

2020. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
ha nem tanulsz, én látok rá esélyt, hogy el fogod tolni
2020. ápr. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!