Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű matek érettségin...

Emelt szintű matek érettségin milyen függvénytáblázatot és számológépet lehet használni?

Figyelt kérdés

Külföldről jelentkeztem az érettségire, nálunk nem lehet semmilyen segédeszközt használni, így egy kicsit bizonytalan vagyok ezzel kapcsolatban.

Kérdésem, hogy ezt a kiadást lehet használni? [link]

Illetve egy Casio FX570ES Plus számológép megengedett?



2020. ápr. 13. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt lehet, én is ezeket fogom használni. Illetve még egy sárga függvénytáblázatot.
2020. ápr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 13. 15:03
 3/4 Belomaad válasza:
Lehet-e angolnyelvűt használni?
2021. febr. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A számológép biztos megengedett, én is azt használtam. Találtam egy videót, ami kifejezetten az érettségit alapul véve mutatja be, szerintem érdemes megnézni: https://www.youtube.com/watch?v=aeOdI14dJFM&t=75s&ab_channel..
2021. márc. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!