Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Beadhatom a kollégiumi felvéte...

Vakar kérdése:

Beadhatom a kollégiumi felvételit több helyre?

Figyelt kérdés

Jövőre Szegeden szeretnék továbbtanulni, és nem tudom, hogy hol fog tartani a járvány helyzet,de remélem a kolikat kinyitják majd.


A kérdésem az lenne,hogy ilyenkor beadhatom több kollégumba is a felvételit? Pl.:egy karközi és egy kari kollégiumba is?

Azt ők is látják ha több helyre adtam be? Mert nyílván nem vehetnek fel két helyre. Vagy akkor le kell mondanom az egyiket?

Bocsi a sok kérdésért.



2020. ápr. 16. 17:59
 1/4 anonim válasza:
Sajnos nem tudom, hogy Szegeden hogy van, de az ELTE-nek 7 kolija van, bármennyit megjelölhetsz és egy rangsort felállíthatsz szimpátia alapján.
2020. ápr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jól hangzik :) köszi a választ!
2020. ápr. 16. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, beadhatod több helyre is.

A MODULO rendszeren kell majd jelentkezni Nem tudom lehet-e kettőnél többet, mert sosem akartam többe bekerülni. Másrészt, ha felvettek valahova és mégsem akarsz oda menni, akkor írsz e-mailt az igazgatónak, hogy köszönöd szépen, de mégsem szeretnél beköltözni. Nem lesz probléma belőle, más megkapja a helyet. Felnőtt módjára el kell intézni mindent.

2020. ápr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm!
2020. ápr. 16. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!