Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Pannon Egyetem Veszprém,...

Pannon Egyetem Veszprém, kollégiumi élet?

Figyelt kérdés
Érdekelne melyik kollégiumokat érdemes előrébb megjelölni, illetve a tapasztalatokra is kíváncsi vagyok a veszprémi egyetemi kollégiumi élettel kapcsolatban.

2020. ápr. 20. 02:15
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Zéró. Veszprém eléggé halott város, pangás van, főleg télen és tavasszal. Sokan átjárnak Székesfehérvárra bulizni pont emiatt.
2020. ápr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%
Nagyon sokat melegszexelünk
2020. ápr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
2-es. Ezt mondjuk megerősítem. Itt van a legnagyobb meleg közösség az egész országban.
2020. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az nembaj legalább több lány jut ránk :DD
2020. ápr. 21. 15:47
 5/8 A kérdező kommentje:
De amúgy hülyeséget félretéve tényleg érdekelne valami hasznos infó :D
2020. ápr. 21. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok. A pangás az valós, veszprém egy csendesebb város. Vannak klubok, ahova lejárnak a hallgatók, de komolyabb romkocsmás életre ne számíts. Vannak zenei fesztiválok, utcazene, ilyesmi, de most ugye azok se nagyon lesznek.
2020. ápr. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igaz, hogy mindenkit felvesznek koliba független a szociális háttértől?

Meg a kolis élet érdekelne jobban meg az egyetem. MFTK ra jelentkeztem.

Koliból meg a Magistert néztem ki, hogy első helyen jelölöm meg.

2020. ápr. 21. 16:51
 8/8 anonim ***** válasza:
94%
Ugye négy kollégiuma van az egyetemnek. Van a Nereus, ami egy három csillagos szálloda, de az még csak nem is Veszprémben van, macera ha mindig át kell utazni Almádiba. Van a Hotel magister, ami szintén egy hotel (nem tudom rájöttél-e :D) ami kényelmes kétszer két fős szobák vannak legtöbb helyen, ami azt jelenti, hogy két szobát összeköt egy közös helyiség, ahol van fürdő stb.. A magi elég csöndes, inkább csak belsős bulik vannak. Egyszer-kétszer van valami, mint mondjuk forraltbor főző verseny, de ott is csak szól a zene és beszélgetnek az emberek, semmi nagy durranás. Van a központi kollégium, ahol 2x3 fős szobák vannak, szintenként tusolóval. Nagyon közel van az egyetemhez, sok bulit rendeznek, de ha a társalgó mellett van a szobád azért lehet hallani, a jó szigetelés ellenére is. Aztán utolsó a Várfok kollégium. Nagyon szép helyen van, csak egy dombtetőn kb 15 percre az egyetemtől gyalog. Kis kollégium, annyian laknak, ott, mint a központi kollégiumban egy szinten. Ők is belsős bulikat tartanak inkább. Én úgy tudom, hogy ezekre külsősöknek is be lehet menni, ellenben a magisokra nem, ha valaki máshogy tudja kérem szóljon. Minden kollégium részt vesz a közös vetélkedőkön, bulikon. Ha nagy életet akarsz, akkor központi kollégium szerintem. De én személy szerint jobban élveztem egy másik kollégiumot, mert ritkábban voltak bulik, tudtam pihenni ha akartam. A barátaim meg ha kellett be tudtak vinni a központi koliba, vagy máshova.
2020. ápr. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!