Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Szeretnék informálódni milyen...

Szeretnék informálódni milyen lehetőségeim vannak az alábbi 2 nyugati városban: Veszprém, Székesfehérvár?

Figyelt kérdés

Minden részlet érdekel: munkalehetőség, albérlet, szórakozási lehetőségek, kikapcsolódás, túrázás, bringautak mennyisége, sport, az ott lakó emberek, közbiztonság stb és amit még fontosnak éreztek.

Jelenleg Egerben élek, bsc diplomás programozó vagyok 3 év munkatapasztalattal.

Ami zavar hogy hogy kb az egész városban munkahelyet váltani hogy szakmában maradjak lehetetlen, a 2-3 multihoz bekerülni szintén necces mivel, nem jeleznek vissza, illetve ha behívnak interjúra akkor nem arra a pozira amire jelentkeztem meg ilyenek. Sokak szerint és utólag szerintem is rendkívül korruptak, az egri emberek zöme 78%-a sznobnak mondható kétszínű, beképzelt és barátságtalan.

Budapestre ha egy mód van rá nem szeretnék menni, mert túl zajos,mocskos,büdös és rengeteg az ember mindenhol.

Ezek alapján kérném a segítségeteket a fent említett 2 várossal kapcsolatban, de ha van valami más alternatíva az is érdekes lehet.

Köszönöm hogy elolvastad, azt meg pláne ha segítesz :)



2019. aug. 7. 13:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Programozóként sokrétű lehetőség kínálkozik számodra. Jó programozókra, pláne szakmai tapasztalattal folyamatos az igény.

Budapest közel van Egerhez, szerintem a bejárás nem akadály. Székesfehérvárról kb. ugyanez mondható el. 1 óra alatt -e két helyről beérsz Budapestre. Budapesten biztosan találsz olyan álláslehetőséget, amely tetszik neked is, kihasználja a tudásod. Jobb esetben nem is kell minden nap bejárni, a munka részben otthonról is végezhető.


Ha Egerben van biztos lakásod, megélhetésed, de egy jobbra vágysz, akkor a bejárást a helyedben mindenképp megfontolnám.


Egyébként Budapestről kapcsolatban a véleményeddel teljesen egyet tudok érteni. Én is utálom a tömeget, a büdösségget, a nagy zajt, a közlekkedési dugókat, de ez van. Átmenetileg kell megszokni, további tapasztalatokat szerezni, és akkor később több lehetőség lesz, akár vidéken is, nyugodtabb környezetben.

2019. aug. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!