Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt vizsga ismetlo biosz...

Emelt vizsga ismetlo biosz kemiaábol? Már befizettem. Tudom most teljes a káosz de akiket tavaly nem vettek fel pl orvosira azoknál mi a helyzet. Már olyat is olvastam hogy valakinek a javito vizsgaszandekat nem engedélyezték.

Figyelt kérdés
Néhány pont kellett volna de már szerintem el tudnám érni a tavaly ponthatart így viszont eleg bosszantó

2020. ápr. 21. 00:22
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mert ha nem vizsgázhatunk akkor azért sokaknak jól jönne az több tizezer forint .
2020. ápr. 21. 00:33
 2/17 anonim ***** válasza:
Engedik a vizsgát nekik is. Még ma éjfélig vissza lehet mondani ha szeretnéd és akkor persze a pénzt is visszautalják.
2020. ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2020. ápr. 21. 10:16
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Várjál várjál !! A tavalyi felvételid érvényes szerintem lejjebb fog menni a pont bejuthatsz . Lehet nagyobb esélyed van mint aki csak írásban vizsgázhat !! Másrészt hagyd meg a lehetőséget az írásbelire ! Ki tudja még a jobb egyetemek Pl orvosi még bedobnak egy szóbeli szűrőt mint régen ! Elhiszem, hogy szűkséged lehet a pénzre de ne vedd el magadtól a lehetőséget !!!
2020. ápr. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Persze vizsgázni szeretnék , azt viszont jó lenne tudni hogy akkor tavalyi érvényes vagy nem.
2020. ápr. 21. 12:08
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy érvényesek a tavalyi eredményeid is. Az ismétlő vizsga eredményét egy tanúsítványon kapod meg, azzal szabadon rendelkezel. Ha jobb, feltöltöd azt is, ha rosszabb, akkor értelemszerűen nem.
2020. ápr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok természetes hogy érvényes én az előző évi eredménnyel mentem az SE gyógyszerészetire (első helyen az állatorvosit megjelölve )
2020. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Azt veszik figyelembe amelyik előnyösebb
2020. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oh oké rendben de mi van ha például csak az egyik vizsgán tudok javítani (nálam ez a kemia lesz valószínű) ? Gondolom akkor ugyanúgy a jobbat kell feltölteni ?
2020. ápr. 21. 13:19
 10/17 anonim ***** válasza:
Mindegy egyes tantárgyadból egy külön tanúsítványt kapsz. Külön kis lapok tantárgyanként. Azt töltöd fel közülük, amire szükséged van.
2020. ápr. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!