Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan motiváljátok magatokat,...

Hogyan motiváljátok magatokat, amikor reménytelen a helyzet tanulást tekintve?

Figyelt kérdés

Tudom eléggé általános kérdés és olyan megválaszolhatatlan:D


Szükségem lenne, valami ösztönzésre. Vizsgaidőszak sosem az erősségem. Tudom, hogy meg kell csinálni, de vhogy fáradtnak, betegnek és letargáltnak érzem magam.


Kérlek segítsetek


21L



2017. máj. 18. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Gondolj arra, hogy milyen jó lesz nulla pénzért sztriptízelni valami lebujban, vagy Vajna Timi-módra egy Mikulás bránerét ápolgatni nagyobb összegekért, ha nem tanulsz. Szóval tanulj, mert szar lesz az élet úgy, ha azt fogod csinálni, amit a hátad közepére sem kívánsz.
2017. máj. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ránézek erre a képre

[link]

2017. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy büszke leszek magamra, ha végigcsinálom. :)
2017. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A vizsga napján sosem tanulok, mindig úgy rakom össze, hogy aznap ne legyen más dolgom, amint vége a vizsgának, chill és emiatt várom azt a napot. :)

És mindig csak és csak és csak a következő lépés legyen meg. Én 25 perces időszakokra bontom a napom, amik közt 5 perc pihenő van, 4 ilyen (azaz 2 óra) után meg egy nagyobb, 1 órás szünet.


Edzés. Tényleg. Kizökkent. Tanulás közben a test pihen, edzés közben az agy. Midnkettőt várom igazából, ezért jó váltogatni.


Este 11 után nem tanulunk, reggel 8 előtt sem. Ennyi pihenés és jutalom nekem jár. Nem ezen fog múlni, ha időben nekiállok.


Jó az idő. Otthon meg meglepő módon csak kerülgetem az anyagot. Akkor inkább kiülök valahova, akár kávézóba, akár parkba, akár a partra. És menőnek érzem magam, hogy ott tanulok. :D


És vannak fancy szövegkiemelőim meg tollaim, amiket a kínaiban vettem párszáz forintért, de olyan jó színesek, hogy imádom őket :DDD


Igen, egy nagy gyerek vagyok, de nekem működik.:)


hajráhajrá :3

20L

2017. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%
Csokival, amit csak utólag kaphatok meg magamtól, amikor már kész vagyok x dologgal. Persze részletekben, nem egy egész táblával.
2017. máj. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!