Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem jelöltem meg egy szakot,...

Nem jelöltem meg egy szakot, amire most szeretnék járni, de sajnos letelt a határidő. Mit tudnék tenni? Fizetős megoldások nem jók. Nincs valaki, aki a PTE BTK szociális munka szakról vissza akar lépni? Nagyon szeretnék ott tanulni.

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ezt most te komolyan gondoltad???
2010. júl. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szoktam ezen a témán belül olyan kérdéseket olvasni, ami után a legszívesebben a hajamat tépném, de lehet, hogy ez viszi a pálmát. Grat.
2010. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, a két előző válaszból is rájöttél, de NEM, nem lehet.

Max fizetősön, ha hirdetnek pótfelvételit. Nem is értem, hogy jutott eszedbe. Azért vannak a határidők, hogy betartsuk őket. Különben nem lenne semmi értelme. Ha te megcsinálhatnád, megcsinálhatná mindenki más is...

2010. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Olvass és okulj

egyébként én visszalépek a helyem a tied...

2010. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nem lehet, ezt időben kellett volna... Jövőre megpróbálhatod. Engem amúgy oda vettek fel, de én ott is akarok tanulni. De tudomásom szerint olyan nincs, hogy valaki visszalép és akkor mehet valaki a helyére.
2010. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húúú, nekem nem kell a felvételt nyert helyem, majd beszólok dékán bácsinak, hogy legyen már olyan kedves téged betenni helyettem jó??
2010. júl. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
XD
2010. júl. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
LOL
2010. júl. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem ilyenek inkább egyáltalán ne jelentkezzenek egyetemre. bocs...


vársz egy évet.

2010. júl. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!