Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elmaradnak a felsőoktatási...

Elmaradnak a felsőoktatási felvételik is?

Figyelt kérdés
Ha nekem az egyetemen helyben kellene írnom egy tesztet, és szóban is vizsgáznom, akkor idén az is elmarad? Az egyetem honlapján nincs semmi tájékoztatás, és az emailre se válaszolnak. Hátha valaki pontosan érti a rendelet erről szóló részét, mert az ELTE-n láttam, hogy nem lesznek személyes jelenlétet igénylő felvételi vizsgák, de a DE oldalán semmi info.

2020. ápr. 21. 23:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom csak az NKE-n lesznek ezek a vizsgak megtartva
2020. ápr. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért nincs még tájékoztatás, mert nem tudják pontosan. Az NKE-n is csak bizonyos szakoknál lesz. Én még reménykedek a kérdőíves verzióban az én általam válaszott mester szakoknál, de online kell megoldaniuk ezeket.
2020. ápr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerencsére azóta már van info.
2020. ápr. 26. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!