Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig tart a (jelenlegi)...

Meddig tart a (jelenlegi) felsőoktatási felvételik határideje?

Figyelt kérdés
Bocsi, nem tudom pontosan hogy működik ez, de szívesen fogadom a kiigazítást. köszi
2013. febr. 8. 21:53
1 2
 1/11 reptoid ***** válasza:
Március 1-ig.
2013. febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az egész országban?
2013. febr. 8. 22:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, csak a nyugati felében.


Hát persze, hogy az egész országban:D Sőt, még a határon túli jelentkezőknek is.

2013. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

:D Okéé, köszi.


És a jelentkezés mindenféleképpen pénzbe kerül? Már maga a felvételi vizsga + a jelentkezés leadása is pénzes dolog? Ha két helyet jelülsz meg, annál többe kerül? vagy esetleg vannak díjtalan lehetőségek is? (bocsi a sok kérdésért)

2013. febr. 9. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:

"felvételi vizsga"


Ilyen nincs. Vannak szakok, ahol van alkalmassági és/vagy gyakorlati vizsga, de ezekre a szakokra is ugyan úgy kell jelentkezni.

Mindenféleképpen pénzbe kerül a jelentkezés, 9000 Ft - 3 szakot jelölhetsz meg (de ha egy egyetemen egy szakon belül megjelölöd az államis és önköltséges formáját is az 1-nek számít). 3 szakon kívül további 2-t tudsz megjelölni 2-2 ezer forintért. Így maximum 5 szakot jelölhetsz.


De ajánlom a felvi.hu oldalt, mert ezek alapvető információk, ott meg minden le van írva.

2013. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Iskolánként 9000? :S
2013. febr. 9. 13:18
 7/11 reptoid ***** válasza:

"Mindenféleképpen pénzbe kerül a jelentkezés, 9000 Ft - 3 szakot jelölhetsz meg (de ha egy egyetemen egy szakon belül megjelölöd az államis és önköltséges formáját is az 1-nek számít). 3 szakon kívül további 2-t tudsz megjelölni 2-2 ezer forintért. Így maximum 5 szakot jelölhetsz."


A kérdező kommentje:


Iskolánként 9000? :S



Szerintem gyakorold az értelmező olvasást, mielőtt felvételizel bármilyen egyetemre is.

2013. febr. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nem írtam olyat, hogy én felvételizek!! xD Mikor érti már meg ezt végre az emberiség?? Ha valaki személytelen kérdést tesz fel és nem mondja, hogy róla van szó, akkor egyből mindenki eldönti magában! :D istenem....
2013. febr. 9. 15:52
 9/11 reptoid ***** válasza:

szívesen fogadom a kiigazítást



vagy mégsem...

2013. febr. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg az illetőnek, hogy olvasgassa a felvi.hu-t.
2013. febr. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!