Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erre a "problémára" szerintete...

Erre a "problémára" szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy hivatásos vadásznak jelentkeztem iskolába, de mostanság azon gondolkodom, hogy inkább, egy otthon maradós "szakmám" legyen. Például egy szép kis tanya vidéken. Ezt meg lehet oldani? Vagy ahhoz már kell valami iskolai végzettség? Mert a vadász engedély stb. Ezeket megtartanám, hogy ha kell egy kis kikapcsolódás, el tudjak menni vadászni.

2020. ápr. 23. 00:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Én asszem, hogy ha el is akarsz adni valamit, akkor ahhoz kell valami őstermelői, vagy aranykalászos gazda; vagy ilyesmi. Kereskedő pl nemtom jó-e hozzá, vagy ilyen kertészmérnök, vagy milyen cucc az. De lehet az is, hogy csak ajánlott, én nem olvastam erről ilyeneket; csak hallottam, hogy van valami ilyen. Egyébként otthon még tanyázhatsz, és termelhetsz magadnak; attól, hogy esetleg van egy vadász-végzettséged; vagy pl később majd elvégzel mást is, ha még később utána érdekelne valami. De pl csináld azt, ami a legjobban érdekel, és jó is vagy benne; ezek metszéspontjában áll.
2020. ápr. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!