Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bizonyítvány problémára...

Bizonyítvány problémára megoldás? Átküldik esetleg e-mailben ha írok nekik mailt?

Figyelt kérdés

Tizedik osztályos vagyok most,mennék dolgozni,de a helyen ahová mennék azt kérik vigyem az általános iskolai bizonyítványom ami viszont itthon nincs...A középiskolában sincs.E-mailben is elküldhetném nekik ha meglenne...

De sehol semmi.Bemenni nem tudok mert majdnem 300km-re vagyok az általános iskolától,de a héten be kell szereznem valahogy hogy a munkáltató "be tudjon iktatni a rendszerbe".



2018. márc. 13. 01:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Életemben nem hallottam még arról, hogy általános iskolai bizonyítvány kellene munkavállaláshoz....

Az iskoládnak írsz egy tértivevényes ajánlott levelet, amiben kérsz egy másolatot. Ez nem ingyenes, pár éve 2000forint volt. Hívd fel az iskolát hogy most mennyi és pontosan mij a menté.

2018. márc. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A probléma az hogy keddre kellene nekik és közbe jön a hosszú hétvége...Addigra nem fogom tudni megszerezni szerintem.Azt mondták törzslap szám kell meg az utolsó papír hogy befejeztem a sulit.Én sem értem minek ha egyszer megvan a gimi 9-10. Osztály eddig mert akkor gondolathatják hogy megvan az általános is
2018. márc. 13. 15:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Ma kedd van. Felhívod az iskolát és megkérdezed, hogy hogyan lehetne a leggyorsabban megoldani
2018. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!