Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valami megoldás erre a...

Van valami megoldás erre a problémára?

Figyelt kérdés

Erősen lábfétises vagyok, ami nagyon zavar. Serdülőkorom óta megvan ez a dolog, egy kapcsolatom sem volt még (nem emiatt), így kiélni ezt a vágyamat nem tudom, csak elnyomom valahogy, vagy „kezelem” gondolati síkon. Olyan, mintha ezt valami helyett, pótcselekvésként tenném, ami durva.


Mit tehetek ellene?



2020. márc. 17. 13:57
 1/3 anonim válasza:
100%

Elnyomni, "kigyógyulni" belőle nem igazán lehet. Egyetlen megoldás, hogy találsz valakit, akivel együtt meg tudod ezt élni.

Tudd, hogy nincs ebben semmi rossz, bár nyilván a kiéletlen vágyak eléggé aktívan tudják rombolni az életminőséget. Viszont gondolj erre, mint egy olyan dologra, amivel különbözöl másoktól. Nem tudsz, és nem is kell változtatni ezen, egyszerűen csak ki kell várni, ki kell alakítani azt az időszakot, amikor már nem is gondolsz rá, hogy el kéne nyomnod.

2020. márc. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Énis az vagyok, nekem sem volt még kapcsolatom, de ugy fogom fel hogy ugysem tudok ellene mit tenni, és csak elfogad valaki így, vagy egyáltalán nem is lesz barátnőm, akkor meg úgyis mindegy
2020. márc. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!