Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki most fog...

Van itt olyan aki most fog érettségizni? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Jobb lett volna ha elhalasszák és akkor érettségiznél amikor vége ennek az egésznek?

Vagy örülsz hogy túl leszel rajta rendes időben, és szóbelizni sem kell?


2020. ápr. 24. 20:19
 1/4 anonim válasza:
Örültem volna, ha simán vonnak egy átlagot, és ennyi. Csak a papír kell a rendőrséghez, mindegy nekem, hogy 2 vagy 5 a jegy.
2020. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En toltam volna egy kicsit, mert hiaba tanultam vegig a suliban es otthon keszultem, toribol nagyon le voltunk maradva es a tavoktatas alatt se tartott orat a tanarunk... Orulnek, ha meg lenne egy kicsivel tobb idom. Egyaltalan nem konnyites az, hogy eltoroltek a szobelit, mert igy 1 szazalek=1 ponttal... Ha nem is az anyagmennyiseget csokkentik (mint pl Romaniaban), akkor legalabb csinalhattak volna 2 vagy 300 pontos dogakat..
2020. ápr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A halasztásra szavaztam volna. Nem csodálkoznék, ha érettségi után pár héten belül nőne a fertőzöttek száma. :)
2020. ápr. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Emelt kémiából és emelt bioszból megyek, így jobban örültem volna, ha halasztanak pár hetet, hogy ne kelljen két nap is 40 km-t a tetőzés során. Annak is örültem volna, ha kicsit előbb el bírják dönteni, hogy mi legyen. De nyilván elmegyek, mert nem szeretnék még egy évet halasztani.

Attól kicsit a kémiánál tartok, hogy csak írásbeli lesz, mert a számolásoktól félek, de igazából az “nyugtat”, hogy más sem tud javítani, nemcsak én. Viszont szerintem ha ennyire telibesz..ják a tetőzést, nyugodtan lehetne szóbelit is tartani, még kevesebb kontakttal is jár, mint az írásbeli... Ha viszont tényleg csak egyet kellett választani, (bár jobban örültem volna csak szóbelinek), egységesebb és igazságosabb az írásbeli.

2020. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!