Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egy tanév alatt meg lehet...

Egy tanév alatt meg lehet tanulni a biológiát és a kémiát, úgy hogy emelt érettségizni tudjak belőlük, ha csak ezt a kettőt tanulom egész tanévben?

Figyelt kérdés
2020. jan. 27. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
69%
Fél év alatt is - én januárban kezdtem készülni. (Illetve a kémia számolásokat elkezdtem már szeptemberben.)
2020. jan. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én műszaki suliba jártam, utolsó évben határoztam el, hogy orvos leszek, amihez kellett az emelt biosz érettségi (a bökkenő ott volt, hogy a mi osztályuknak nem volt biosz). Viszont bekéredzkedtem a gimisek biosz fakultációjára, meg az ő biosztanáruk megmondta hogy milyen könyveket kell beszerezni és elolvasni. Megvettem, elolvastam, mentem emelt biosz érettségizni - ötös lett. Orvosira nem vettek fel, mert oda kellett volna még 20 pont (2006-os rendszer szerint), de lett egy emelt ötös érettségim :D Másra nem volt jó. Viszont ezzel nem azt akarom mondani hogy nem fog sikerülni, hanem pont hogy ha odateszed magad rendesen, akkor akár ilyen feltételek mellett is sikerülhet. Hajrá!
2020. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!