Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj ha nem megyek...

Szerintetek baj ha nem megyek gólya táborba (egyetem)?

Figyelt kérdés

Az idén lennék első éves az egyetemen. Lenne kedvem menni csak az a baj, h a nyáron minden összejött. Anyukámat is aug.- ban műtik és így nem tudok elmenni vigyázni kell az öcsémre.

Sztetek baj ha nem megyek? Szerezhetek még attól az egyetemen barátokat?


2010. júl. 28. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én se tudok elmenni. Sőt több ismerősöm van, akiknek anno közbejött valami, most mégsincsenek kiközösítve. Persze, biztos jó buli, de nem hiszem, hogy ez alapján fognak meg(/el)ítélni.
2010. júl. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Persze, hogy szerezhetsz!!! Nem írom, hogy nem maradsz ki semmiből, ha nem mész...mert nem igaz. Hihetetlen jó, örök emlék...és biztos, ha elkezdődik a suli...lesznek már jó páran akik ott ismerkedtek meg. Nálunk előfordult, hogy a gólyatábor után 2-3 évvel is volt, hogy azt ottani bulikról beszélgettünk. Ha egy kis esély is van, hogy elmenj, szerintem semmi képpen ne hagyd ki. De az sem tragédia, ha kihagyod.

2010. júl. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs abban semmi baj, hogy nem mész el. Megvan rá az okod és. Nem kell túlragozni. Ha majd szorgalmi időszakban kérdezik a többiek, elmondod mi volt, miért nem voltál. Egyetemi barátokat nem "csak" a gólyatáborban lehet szerezni. Tény, egy csapatösszerázós játék, közös buli, ivászat, esetleg egy közös hányás összehozza az embereket, de ez a 4-5 nap nem fogja nagyban meghatározni, milyen baráti társaságok jönnek létre. A legrosszabb az lesz, hogy majd mesélik a közös élményeket, mondják, hogy "De kár, hogy nem jöttél!".


Velem is így volt, én sem voltam, mert dolgoztam. Aztán mégis vannak egyetemen barátaim. Igaz, a mostani kis csapatnak kellett vagy jó egy fél év, mire minden tagja megérkezett, de én már a kezdetektől benne voltam. Én vagyok a csapatból az egyetlen, aki nem volt gólyatáborban.


Majd jövőre elmész nézőnek, vagy szervezőnek, valamilyen szinten kárpótol majd.

2010. júl. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz baj,legfeljebb kimaradsz egy-két buliból.Mint pl amit a vendéglős kolléga mesélt egy gólyatáboros csoportról. A szállásuktól pár méterre van étterme ahová be voltak fizetve vacsorára és egy ilyen vacsora után az egyik fiú fogadásból az egyik lányt az étkező asztalon a többiek gyűrűjében ,azok hangos biztatása mellett sexuálisan és állatias módon a magáévá tette. Kolléga meg zavartan mondogatta közben,hogy de gyerekek ezt nem itt kéne,de mindenki kiröhögte.
2010. júl. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem mentem, mert nem volt kedvem.Az ilyen táborok amúgyis tele vannak baromkodásokkal, aztán ha nem akarsz majd résztvnni bennük akkor szívatnak. Inkább kihagytam. Ennek ellenére pedig van egy csomó barátom az egyetemen.
2010. júl. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azért nem mentem, mert egyszerűen sokallom ezért a hülyeségért a 20 ezer Ft-t. Inkább a barátnőmmel kettesben elmentem kirándulni. de így is lettek barátaim.
2010. júl. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én se voltam annó, semmi hátrányom nem volt belőle később, persze voltak olyan "bandák" akik ott haverkodtak össze, de nem közösítenek ki olyat, aki nem volt a táborban, és egyébként is szinte minden órád másokkal van, nem úgy mint középsuliban, hogy minden óra ugyan azokkal az emberekkel, szóval mindenképpen ismerkedéssel telik az első félév.
2010. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

semmiről se maradsz le...én azt is megbántam h.az előzőre elmentem..


Most mesterképzésre jelentkeztem,,hál'istennek itt már nincs g.t.

2010. júl. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!