Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki jár a károli gáspár...

Valaki jár a károli gáspár református egyetem pszichológiai intézetébe?

Figyelt kérdés
Kis segítség kéne mikor vannak Bagdy Emőke órái?
2011. okt. 28. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én oda járok.A professzorasszony már nem tart órákat,más módon van jelen az intézet életében.A miénk volt az utolsó évfolyam akiket tanított.Miért van rà szükséged?Hátha tudok ennek ellenére segíteni.
2011. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék hozzá elmenni mint "beteg és nem tudom foglalkozik e még magán emberekkel és ha ifen menniért. Csak azért őt akarom választani mert róla annyi jót hallottam magam is találkoztam vele egyszer egy könyvbemutatón és ő olyan ember akiben megbízok
2011. okt. 28. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor ne az egyetemre gyere be,nem ott praktizál...Inkább keresd meg az elérhetőségeinek egyikén,ha beírod

Google-be ott lesz a találatok közt.

2011. okt. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

oké

köszönöm

2011. okt. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!