Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Messenger-en történő beszélget...

Messenger-en történő beszélgetés a facebook nélkül?

Figyelt kérdés

Teht, egy kis segítséget szeretnék kérni, mivel nekem nincs FB-m és nem is akarok, nem élek ilyesmivel. A vizsgáztatót kérése valami Messenger (én csak Skype-t ismerek), és fel kellene venni ott őt az FB valami profiljáról. Na, most van valami módja ennek, hogy megoldjam anélkül és felvegyem majd őt, hogy ne kelljen beregisztrálnom arra a valamire? Illetve, hogy működik voltaképpen az a Messenger és hogy indítok beszélgetést, hol kell letölteni, regisztrálni ilyesmi?


Köszönöm a válaszokat!



2020. ápr. 28. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

igen, lehet messengered facebook nélkül

okostelefonra tudod letölteni az alkalmazást


nekem van facebookom, de beszéltem már messengeren olyannal, akinek csak az volt

de ha nem megy, akkor ideiglenesen csinálj egy fiókot és ha már nincs rá szükséged, törölheted magad

2020. ápr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Letoltod a play áruházból a Messengert face nélkül.


Ott a keresőbe beírod a nevet, vagy a teloszamat.

És intwgwtsz neki. Pl

2020. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a messengert fiók nélküli használatát leállította a facebook, így ha eddig volt a telefonszámoddal/emailoddal fiókod, akkor tudod használni, ha nincs akkor tudtommal nem tudsz ilyet csinálnk már

Max az lenne a megoldás, hogy csinálsz egy kép meg minden adat nélküli fiókot és úgy írsz, vagy megírod neki hogy skypeon szeretnél vele beszélni

2020. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. És csak telefonra tudnám letölteni a Messengert? Gépre nem (asztali)?

És melyik oldal megbízható, ahol le tudom tölteni? Tudnátok nekem linkelni, ha kérhetném?

2020. máj. 3. 17:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Telefonra attól függően hogy milyen van az app store-ból és a play áruházból (google play) le tudod tölteni ingyenesen.

Asztali gépen úgy tudom nincs app, de ha beírod hogy messenger.com, akkor ugyanazt fogja felhozni mint telefonon az app

2020. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

App store: [link]


Google play: [link]


Simán gépen ha csak a messengert akarod megnyitni a facebook nélkül: [link]

2020. máj. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy most írok. Köszönöm a válaszokat. Megnézem az oldalt.
2020. máj. 8. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!