Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell megírni egy...

Hogyan kell megírni egy szülői beleegyezést a gólya táborhoz?

Figyelt kérdés
Fontos lenne a mihamarabbi válasz.

2018. szept. 30. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Hát szerintem én alulírott szülő neve,személyiszáma belegyezek, engedélyezem, jóvá hagyom, hogy gyermekem részt vegyen a gólyatáboron. És akkor nemtom, lehet inkbáb ide kéne a személyi szám, meg ide alulra egy firkantott aláírás, ami már se nem gépelt, senem kézzel nyomtatottal van, írva, hanem csak odafirkantják kézírással rendesen. Alulírott szó lehet, hogy nem kell bele, meg én nem tom, de szerintem ilyenek kellenek. SZal csak egyszerűen egy papír arról, hogy jóváhagyja, hogy elmenjél, bár én nem voltam gólyatáborban, de nekem ilyen egyszerűnek tűnik.
2018. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát azt én is tudom hogy valami ilyesmi,de gondoltam valaki le írja pontosabban
2018. szept. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!