Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A függvénytáblázatban lehet...

A függvénytáblázatban lehet szövegkiemelőt használni?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy persze saját írás nem lehet benne, de dolgokat ki lehet emelni szövegkiemelővel.

2020. ápr. 30. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lehetett, sőt a tanár kifejezetten lediktálta érettségi előtt, hogy mit emeljünk ki szövegkiemelővel
2020. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egyetlen egy jelölőcímkét se engednek meg. Ez az iskoládon múlik.
2020. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk semmit nem engednek. Ezen a héten derült ki, hogy vannak akik írtak ceruzával a függvénytáblázatba, ki is radírozták, de nem engedik nekik, hogy így használják, ha egy picit is látszik a nyoma. Most mindenki az utolsó héten szerezhetett be valahonnan. Akkor kérdezték meg a kiemelőt, de azt sem engedik.


Amúgy ott van benne a tartalomjegyzék, ami lényegében megoldja a problémádat.

2020. máj. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Uh, az elég gáz, remélem nálunk azért nem lesz ebből gond, mert még régen írtam bele ceruzával és egy kicsit látszik, de számomra az nem segít igazán.

Pont most tudtam meg, hogy nem lehet kiemelni semmit. :c

Köszönöm a válaszokat!

2020. máj. 3. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk sem engedtek még jelölőcímkét sem, előre szóltak hogy legyen kiradírozva minden stb. Előtte akar át is nézhetik, h van-e benne vmi.
2020. máj. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!