Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehetséges BSC-n két félév...

Lehetséges BSC-n két félév alatt 36 tárgyat elvégezni és közben egy szakdolgozatot is megírni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egymásra épülések miatt nem hiszem.
2020. máj. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen... Még szakdolgozat nélkül sem lenne meg.
2020. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez most komoly kérdés? Ha azt vesszük, hogy a Neptun is 50 kreditet engedélyez felvenni - gondolom egyeteme válogatja - de az is 5 kredites tárggyal számolva 20 tárgy. Baromi sok munka, ha nem ingyen kreditekről van szó. Illetve a szakdogára én azt mondom szánj elég időt: kb. annyi értéke van mint az össze megszerzett krediteidnek együttvéve.
2020. máj. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne vicceljünk már... Simán... 32 kreditem van ebben a félévben a BME VIK-en... Emellett még egy fél év alatt 35 oldalt megírni lószar.

Előző félévben írtam egy pályázatra egy 25 oldalas tanulmányt. Úgy, hogy pénzt is kaptam érte, nem tartott tovább effektív egy hétnél. Nyilván ki kellett találni, játszani kellett az adatokkal, stb., de nem gondolnám, hogy mondjuk 3 hónap alatt ne lehetne megírni egy szakdolgozatot.

2020. máj. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Most 36 kreditet vagy targyat akartal irni kedves kerdezo? :D 36-ot persze, 1 ev alatt lazan tudsz teljesiteni. Nekem egy felevre kb 6-7 targy az idealis. De van aki 10et is felvesz.
2020. máj. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4: a kérdező nem 36 kreditet írt, hanem 36 tárgyat!

Igen, 36 kredit sima ügy, főleg, ha nem a szakdoga félévére esik a több.

Nekem félévente 8-9 tárgyak van. Ez egy évben 16-18.

Tehát a kérdező ennek a dupláját akarja szakdoga mellett!

2020. máj. 6. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező: 1 év alatt akarod végigvinni a szakot vagy 36 kreditet akartál írni? 36 kredit nem sok, főleg ha nem minden a szakdoga félévre esik.
2020. máj. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!