Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha nem szeretném...

Mi a teendő ha nem szeretném elkezdeni azon az egyetemen a tanulmányaimat amelyikre felvettek?

Figyelt kérdés
Február óta már meggondoltam magam és mégsem szeretnék arra az egyetemre járni amit anno bejelöltem ,viszont sajna csak oda vettek fel. Szeretném inkább megpróbálni a felvételit jövőre újra, ahelyett, hogy elkezdeném ott ahova semmi kedvem menni.
2010. júl. 28. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs semmi dolgod, nem mész el beiratkozni.
2010. júl. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De ennek nem lesz semmi következménye? pl hogy jövőre nem mehetek egyetemre vagy ilyesmi?

Bocs ha hülyeséget mondok, de erről sehol nem találtam infot.

2010. júl. 28. 20:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Hová nem szeretnél menni?
2010. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És miért?
2010. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Széchenyi gazdinfo, és mert széchenyis diplomával kitörölhetem + el szeretnék menni itthonról, koleszos élet meg a nevesebb egyetem vhogy jobban vonz.

Corvinus volt első helyen, de sajna 6ponttal lecsúsztam róla.

2010. júl. 28. 20:43
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi következménye! Jövőre is jelentkezhetsz újra. Egyszerűen nem mész el beiratkozni és kész, ott majd rájönnek, hogy nem vagy és nem tekintenek az iskola tanulójának! Aztán jövőre tiszta lappal indulhatsz megint, akár ugyan oda is.
2010. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Széchenyis tényleg szar?:S Meg tudnád indokolni? Mert én oda akartam jelentkezni.:S
2010. júl. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Hát pl mer olyan diploma van, hogy aki ott szerzett az magánál az egyetemnél sem kap munkát mer nem elég jó a diploma.. nem hogy máshova.. ez szerintem eléggé gáz.

Corvinuson, BME-n meg már uccsó félévbe rég elkelt mindenki.. azért az jelent vmit.

2010. júl. 29. 15:55
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyetemnél, hogy kapna? Az egyetemen senkinek se biztosít munkát, a Corvinuson se és a BME-n se, de te úgy tudod, hogy a Szechenyisek nehezen helyezkednek el? Én nem tudom, ezért kérdem...tudsz konkrétumokat mondani?
2010. júl. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát a legjobbakat megpróbálják ottfogni miután lediplomáznak.. De most neked azzal újat mondtam, hogy melyik egyetemről mennyi eséllyel kapsz melót? Sok a felsőoktatási intézmény, de kezd kialakulni aza "elit egyetemek csoportja", ahonnan csöppet jobbak az esélyeid a munkavállalásra, mint a többieknek.
2010. júl. 30. 10:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!