Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egy év alatt fel lehet hozni...

Egy év alatt fel lehet hozni egy francia alapfokú tudást olyan szintre, hogy azután franciaországi egyetemen tudjam megkezdeni tanulmányaimat?

Figyelt kérdés
jelenleg még nem aktuális, de olasz tagozatra járok, tehát abból a gimi végére meglesz a felsőfokom, a második nyelvem a francia lesz, amit ebben a suliban 3 évig tanítanak, és azalatt meg lesz az alapfok (elég kevés óraszámmal sajnos), utána még van 1 évem a gimiből, amikor is szeretnék magántanárnál vagy nyelviskolában eljutni olyan szintre hogy esetleg francia egyetemre tudjak menni. ez lehetséges 1 év alatt alapfokról?
2011. jún. 16. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy 1 év alatt olyan szinten meg lehet tanulni. Maximum ha franciával kelsz és fekszel, naponta 3-4 órát tanulod... De két hét után olyan rohadtul eleged lesz így belőle, hogy azt el nem hiszed.
2011. jún. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az olasszal is ez van a kéttannyelvűben, és nem hogy megutáltam, hanem még jobban megszerettem. :D
2011. jún. 16. 12:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Vedd bele, hogy nem feltétlenül igaz ez minden nyelvre... Miért olyan fontos amúgy francia egyetemre menned? Gondolom avval is tisztában vagy, hogy nem 2 forint kint élni + a tandíj.
2011. jún. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretem ezt az országot.
2011. jún. 16. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!