Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Redmenta jelzi azt a tanárna...

A Redmenta jelzi azt a tanárnak, ha más ablakot nyitok meg/Skype beszélgetésben vagyok?

Figyelt kérdés

Főleg középsulisok segítségét kérem, akik már írtak dolgozatot ezen a felületen :D

Holnap lesz egy dolgozatom, és pár emberrel készülök beszélgetésben lenni, de nem akarom, hogy emiatt bukjon az egész.


(Ps.: "Inkább tanulj" kommenteket nem is kérek. Tanulok, de nem fogom elszalasztani a lehetőséget :P)


2020. máj. 4. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Redmentán nem. Edubasen igen.
2020. máj. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyetemista vagyok de többször használtunk mi is redmentát eddig.

nem jelzi, nyugi :)

2020. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Aranyos, hogy az edubase azt állítja, hogy kijelzi. De az ellen, hogy ha pl. gépen ír a tanuló, és közben telefonról csetel, már nem tud mit tenni.

(Ezért van olyan tanár akivel hívásban kell lenni teszt kitöltés közben.)

2020. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 monyákos tuba válasza:
25%
Inkább tanulj, ne csalj!
2020. nov. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!